رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۴
  • کد خبر : ۷۱۹۲
  • مشاهده :  68 بازدید
  • چاپ خبر : وزیر ورزش  و هدیه تکراری

وزیر ورزش و هدیه تکراری

سجادی وزیر ورزش و جوانان در سفر چند ساعته به اردبیل، خلخال و کوثر، تکمیل و به بهره برداری رساندن سالن سرپوشیده دوومیدانی را هدیه این سفر تلقی کرد. جناب وزیر، ورزشکاران اردبیل چند بار باید یک مجموعه را هدیه بگیرند؟ این هدیه را دولت قبلی در دهه فجر سال ۱۳۹۹با تبلیغات گسترده افتتاح کرد. […]

سجادی وزیر ورزش و جوانان در سفر چند ساعته به اردبیل، خلخال و کوثر، تکمیل و به بهره برداری رساندن سالن سرپوشیده دوومیدانی را هدیه این سفر تلقی کرد.

جناب وزیر، ورزشکاران اردبیل چند بار باید یک مجموعه را هدیه بگیرند؟ این هدیه را دولت قبلی در دهه فجر سال ۱۳۹۹با تبلیغات گسترده افتتاح کرد. برای تجهیزات آن  تا حالا ده ها مورد وعده داده اند.  پیست تارتان‌اش را ملاحظه کردید که تحویل نگرفته به چه روزی افتاده‌است؟ مشاهده فرمودید که سقف‌اش و یا دیگر تأسیسات آن به بهره‌برداری نرسیده در چه حال و روزی است؟

آن‌هایی که وعده داده بودند تا خرداد سال ۱۴۰۰ سالن تجهیز بشود و در اختیار جامعه ورزش و دومیدانی کاران منطقه قرار بگیرد اگر نمی‌توانستند چرا وعده دادند و جامعه را امیدوار کردند؟ وظیفه چه کسی یا چه کسانی است که با راه اندازان بساط افتتاح این سالن برخورد نماید؟ آرزو به‌دل مانده‌ایم که با عاملان وعده‌های پوچ و بدون پشتوانه برخورد بشود.

جناب سجادی، سالنی که با دمیدن در بوق‌وکرنا در بهمن‌ماه ۱۳۹۹ افتتاح شد تاکنون درب‌اش بسته ماند و ورزشکاران همچنان حسرت به دل برای تمرین در آن، حالا شما تکمیل آن را هدیه می‌دهید. از این تکرار وعده‌ها دیگر خسته شده‌ایم.

وقتی کلی این سالن را مشاهده کردید؟ وقتی در سرمای شدید اردبیل با عجله و دستوری نسبت‌به نصب تارتان آن اقدام می‌کردند، عده‌ای فریاد زدند که هوای آن روزها مساعد برای نصب تارتان نیست. معترضین را خائن نامیدند و با صدای رسا اعلام کردند که کیفیت فدای کمیت نخواهد شد.

حالا ادعا نشود که فعلا از کارفرما تحویل نگرفته‌اند و باید کارفرما جبران خسارت نماید، باشد، مجموعه را بازسازی نمایند ولی وقتی را که از قهرمانان برای استفاده از مجموعه گرفته‌اند و خسارتی که در این راه بر ورزش و دوومیدانی استان وارد شده‌است را چه کسی باید جبران بکند؟

آقای وزیر آمدید و باعجله پروژه‌هایی را بازدید کردید و برای یک سفر در آینده‌ای نزدیک قول دادید، مطمئنا این‌ وعده شما عملی خواهد شد، ولی این‌بار امیدواریم که خبرنگاران مغضوب دستگاه عریض و طویل ورزش استان امکان حضور در بازدیدهای شما و طرح سوالات تخصصی و مشکلات ورزش استان را داشته باشند.امیدواریم و باز هم امیدواریم.

 

اخبار مرتبط


تبلیغات