رفتن به بالا
  • جمعه - ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۷:۰۳
  • کد خبر : ۲۶۱
  • مشاهده :  847 بازدید
  • چاپ خبر : همایش پیاده روی در دور دریاچه شورابیل

همایش پیاده روی در دور دریاچه شورابیل

همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت سال روز تشکیل دانشگاه آزاد اسلامی امروز در دور دریاچه شورابیل اردبیل برگزار شد. علیرغم بارش باران و سرمای هوا این همایش از سوی علاقه مندان به ورزش همگانی و کارکنان و اعضای هیات علمی و دانشجویان این واحد مورد استقبال قرار گرفت. در این همایش شرکت کنندگان مسیر […]

همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت سال روز تشکیل دانشگاه آزاد اسلامی امروز در دور دریاچه شورابیل اردبیل برگزار شد.

علیرغم بارش باران و سرمای هوا این همایش از سوی علاقه مندان به ورزش همگانی و کارکنان و اعضای هیات علمی و دانشجویان این واحد مورد استقبال قرار گرفت.

در این همایش شرکت کنندگان مسیر ۷ کیلومتری دور دریاچه زیبای شورابیل را پیاده روی کردند و در پایان با حضور در آرامگاه شهدای گمنام با قرائت فاتحه یاد و نام شهدا را گرامی داشتند.

در مراسم پایانی همایش دکتر محمد روحی معاون واحد اردبیل در سخنانی ضمن گرامیداشت سال روز آزادی خرمشهر، اقدامات معاونت ورزشی دانشگاه در ارتباط با توسعه ورزش همگانی را مورد تاکید قرار داد.

وی گفت: دانشگاه برای توسعه و گسترش ورزش همگانی در بین کارکنان، هیات علمی و دانشجوایان برنامه های متنوعی را در سال جاری در دست اجرا دارد و جای بسی خوشحالی است که اعضای خانواده واحد اردبیل این همایش را در کنار اقشار مختلف و همشهریان عزیز برگزار کردند.

در این همایش هدایای مختلفی از جمله دوچرخه کوهستان، هزینه سفر به عتبات عالیات و مشهد مقدس ، لوازم خانگی و ورزشی به قید قرعه به شرکت کنندگان اهداء گردید.

اخبار مرتبط