رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۱
  • کد خبر : ۵۱۲۳
  • مشاهده :  642 بازدید
  • چاپ خبر : بازنشستگی داورزنی چقدر جدی است؟ 

بازنشستگی داورزنی چقدر جدی است؟ 

شایعه بازنشستگی محمدرضا داورزنی در شرایطی این روزها مطرح شده که او چند ماه قبل با ۳۸ سال سابقه کار رییس فدراسیون والیبال شد. این روزها بار دیگر شایعه بازنشستگی برخی از روسای فدراسیون های ورزشی در رسانه ها بازتاب زیادی پیدا کرده و مسئولان هم پاسخ روشنی به آن نمی دهند. البته درباره ناصر […]

شایعه بازنشستگی محمدرضا داورزنی در شرایطی این روزها مطرح شده که او چند ماه قبل با ۳۸ سال سابقه کار رییس فدراسیون والیبال شد.
این روزها بار دیگر شایعه بازنشستگی برخی از روسای فدراسیون های ورزشی در رسانه ها بازتاب زیادی پیدا کرده و مسئولان هم پاسخ روشنی به آن نمی دهند.
البته درباره ناصر پورعلی فرد، رییس فدراسیون بدنسازی که این موضوع محرز شده چون نامه بازنشستگی او هم منتشر شد و به نظر می رسد به زودی پورعلی فرد باید پست خود را ترک کند. 
با این حال بیش از همه بحث بازنشستگی داورزنی باعث ایجاد حاشیه هایی برای شخص او و والیبال ایران شده؛ در حالی که این رشته روزهای حساسی به خاطر جدایی کولاکوویچ و لزوم انتخاب سرمربی جدید تیم ملی برای نشستن روی نیمکت در المپیک سپری می کند. 
 داورزنی که آذرماه سال ۹۸ بعد از چند سال دوری از فدراسیون والیبال با جدایی از معاونت قهرمانی وزارت ورزش بار دیگر از سوی مجمع اکثریت آرا را کسب کرد و روی صندلی ریاست نشست، بلافاصله بعد از مجمع درباره بازنشستگی خود مورد سوال قرار گرفت و اینطور پاسخ داد: «بازنسشته نشده ام. بیش از ۳۸ سال سابقه کار دارم اما طبق قانون تا زمانی که وزارت ورزش من را بازنشسته نکند می‌توانم به کار ادامه دهم.»
البته در ماههای اخیر نامه ای در رسانه ها منتشر شد که از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور به وزارت ورزش هم ارسال شده است. در این نامه برخی محدودیت های جدید اعمال شده که گفته می شود با توجه به آن برخی روسای فدراسیون ها نمی توانند به کار خود ادامه دهند.
درباره داورزنی هنوز هیچ چیز رسمی اعلام نشده و رییس فدراسیون والیبال هم در روزهای اخیر این موضوع را بار دیگر تکذیب کرده است. 
با این حال باید دید وزیر ورزش چطور می تواند از معاون سابق خود حمایت کند. به هر حال والیبال در سال های اخیر بارها دستخوش تغییرات مدیریتی شده و در صورت جدایی داورزنی این رشته المپیکی بازهم به روزهای برزخی خود ادامه خواهد داد.

اخبار مرتبط


تبلیغات