رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۶ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۲
  • کد خبر : ۷۰۰۳
  • مشاهده :  118 بازدید
  • چاپ خبر : با مردم و در میان مردم

با مردم و در میان مردم

استاندار جوان و باانرژی دولت سیزدهم در سفرهای شهرستانی طرحی نو درانداخته است. فیلم‌های کوتاهی که از این سفرها منتشر می‌شود، نشان‌دهنده حرکت اصولی و برنامه قابل قبول وی مبنی‌بر حضور در میان مردم است. او در ارتباط مستقیمی که با اقشار مختلف مردم برقرار می‌کند، در جریان کامل مشکلات شهرها و مناطق مختلف استان […]

استاندار جوان و باانرژی دولت سیزدهم در سفرهای شهرستانی طرحی نو درانداخته است. فیلم‌های کوتاهی که از این سفرها منتشر می‌شود، نشان‌دهنده حرکت اصولی و برنامه قابل قبول وی مبنی‌بر حضور در میان مردم است. او در ارتباط مستقیمی که با اقشار مختلف مردم برقرار می‌کند، در جریان کامل مشکلات شهرها و مناطق مختلف استان قرار می‌گیرد و برای رفع آن‌ها تصمیمات لازم اتخاذ می‌گردد.

مقام‌معظم رهبری در توصیه به رئیس‌جمهور فرموده‌اند: یک توصیه به رئیس‌جمهور محترم این است که در شعارهای ایشان مسئله مردمی بودن و از مردم شنیدن و در میان مردم بودن تکرار شده، این را از دست ندهند، این چیز بسیار مهمی است. دولت مردمی را که شعار ایشان بوده در واقعیت محقق کنند و به‌معنای واقعی کلمه با مردم، در کنار مردم، در میان مردم باشند.

سید حامد عاملی به‌عنوان نماینده دولت در استان به این توصیه رهبر معظم به‌خوبی عمل کرده و روحیه خدمت‌گزاری به مردم را آشکارا نشان داده‌است. بدون شک پیگیری‌های استاندار و حل مشکلات مردم، تحقق وعده دولت مبنی‌بر بودن در کنار آن‌ها را درعمل تعریف می‌کند و امیدها برای بهبود اوضاع را افزایش می‌دهد.

برای این‌که مردم ثمرات این سفرها را با گذشت زمان درک بکنند، لازم است به‌مرور و با محقق شدن وعده‌ها، مردم به‌طور کامل در جریان قرار بگیرند و بدین‌ترتیب نسبت اعتماد موجود بین مردم و مسئولین استان را افزایش بدهند.

از استانداری جوان و با دانش استان، انتظاری جز این نباید داشت. وقتی مسئولان در منطقه ارتباطی نزدیک و تنگاتنگ با مردم داشته باشند، واقعیت‌ها درمورد شهرها به‌صراحت بیان می‌شود و برای کم کردن از میزان مشکلات به‌موقع چاره‌اندیشی می‌گردد.

عاملی در این مدت محدود نشان داده‌است که برای بودن در خدمت مردم مصمم است. او در راهی که در پیش گرفته مسلماً مورد حمایت حضرت حق قرار خواهند گرفت.

امام رضا علیه‌السلام می‌فرمایند:

هر که به مؤمنی فرج بخشد، روز قیامت گره از دلش بگشاید

اخبار مرتبط


تبلیغات