رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۵
  • کد خبر : ۶۷۲۶
  • مشاهده :  87 بازدید
  • چاپ خبر : ۲ هزار دستگاه کنتور هوشمند بر روی چاه‌های آب اردبیل نصب شد

۲ هزار دستگاه کنتور هوشمند بر روی چاه‌های آب اردبیل نصب شد

مدیر دفتر حفاظت و بهره‌برداری از منابع آب و نماینده مجری طرح احیا و تعادل بخشی شرکت آب منطقه ای استان اردبیل از نصب حدود ۲ هزار دستگاه کنتور هوشمند و حجمی بر روی چاه‌های آب استان در بخش‌های مختلف مصارف از زمان آغاز طرح احیا و تعادل بخشی خبر داد. داور بستام به خبرنگاران […]

مدیر دفتر حفاظت و بهره‌برداری از منابع آب و نماینده مجری طرح احیا و تعادل بخشی شرکت آب منطقه ای استان اردبیل از نصب حدود ۲ هزار دستگاه کنتور هوشمند و حجمی بر روی چاه‌های آب استان در بخش‌های مختلف مصارف از زمان آغاز طرح احیا و تعادل بخشی خبر داد.

داور بستام به خبرنگاران اظهار کرد: گروه‌های گشت و بازرسی این شرکت با همکاری مسئولان قضایی و انتظامی استان در راستای مدیریت و نظارت دقیق بر منابع آب زیرزمینی و حفظ و صیانت از این منابع، اقدام به پر و مسلوب المنفعه نمودن ۶۲ حلقه چاه کشاورزی غیرمجاز در۶ ماهه اول سال جاری کرده است.

وی صرفه جویی حاصل از انسداد این ۶۲ حلقه چاه غیرمجاز را بیش از۹۶۰ هزار متر مکعب ذکر کرد و افزود: از اول سال جاری تاکنون ۱۶۰ دستگاه کنتور هوشمند و حجمی بر روی چاه‌های استان نصب شده  و ۲۰ دستگاه نیز با هزینه بهره برداران چاه‌ها خریداری شده و در ماه بعد نصب خواهد شد.

 

اخبار مرتبط


تبلیغات