رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۸
  • کد خبر : ۶۷۱۳
  • مشاهده :  216 بازدید
  • چاپ خبر : درب‌های بسته سالن دوومیدانی، حاصل محبت تدبیر و امیدی‌ها به ورزش اردبیل

درب‌های بسته سالن دوومیدانی، حاصل محبت تدبیر و امیدی‌ها به ورزش اردبیل

باید لیستی از وعده‌های مسئولین تهیه شود و چگونگی تحقق آن‌ها پیگیری و اطلاع‌رسانی گردد. ورزش جدای از دیگر‌بخش‌های جامعه نبوده و باید وضعیت پروژه‌ها و به‌خصوص طرح‌های افتتاح ‌شده‌ای که در اختیار ورزشکاران قرار نگرفته اطلاعات کافی در اختیار افکار عمومی قرار گیرد و مردم را در جریان محبت و عنایت عوامل دولت تدبیر […]

باید لیستی از وعده‌های مسئولین تهیه شود و چگونگی تحقق آن‌ها پیگیری و اطلاع‌رسانی گردد. ورزش جدای از دیگر‌بخش‌های جامعه نبوده و باید وضعیت پروژه‌ها و به‌خصوص طرح‌های افتتاح ‌شده‌ای که در اختیار ورزشکاران قرار نگرفته اطلاعات کافی در اختیار افکار عمومی قرار گیرد و مردم را در جریان محبت و عنایت عوامل دولت تدبیر و امید قرار بدهند.

یادمان که نرفته است در بهمن‌ماه سال ۱۳۹۹ با چه حجم از تبلیغات و مانورها سالن دوومیدانی را پس‌از ۱۳سال انتظار افتتاح کردند. سالن افتتاح شد و تکمیل آن به پرونده عملکرد مسئولین ورزش دولت تدبیر و امید افزوده گردید ولی متأسفانه تاکنون از این سالن، آبی برای ورزشکاران و دوومیدانی‌کاران اردبیل گرم نشده و درب‌هایش همچنان بسته مانده‌است.

تاکنون از نظر امکانات، سالن تجهیز نشده‌است. اگر قرار بر عدم تجهیز بوده چرا آن را افتتاح کردند، مراسم برگزار نمودند، هزینه کردند، و دردی از دردهای ورزش دوومیدانی اردبیل را درمان ننمودند.

چه اصراری برای افتتاح تبلیغاتی سالن بود؟ مدیرکل ورزش و جوانان در سوم دی‌ماه ۱۳۹۹ در مصاحبه با خبرگزاری مهر گفته بود که روبان سالن دوومیدانی ورزشگاه علی دایی تا تجهیز کامل قیچی نمی‌شود. آیا نمی‌توان سؤال کرد که به فاصله‌ یک ماه چه اتفاقی افتاد که نمی‌شود به شد، تبدیل گردید.

و باز در ۲۷ دی‌ماه ۱۳۹۹ سجاد انوشیروانی در مصاحبه با ایرنا گفت: تجهیزات تخصصی مورد نیاز سالن سرپوشیده دوومیدانی مجموعه ورزشی علی دایی اردبیل که در آستانه بهره‌برداری است، تأمین شد.

تسهیلات تأمین‌شده مورد ادعا در کدام سالن استقرار یافته و چه کسانی از آن استفاده می‌کنند؟ چه عجله‌ای برای افتتاح بود و اگر امکاناتی اختصاص نیافته بود، چرا تأمین آن‌ها را مدعی می‌شدیم؟ حالا باید از نمایندگانی که در مراسم افتتاح بودند و با غرور و سینه‌های فراخ از سلطانی‌فر تشکر می‌کردند نباید بپرسند که چرا این سالن علی‌رغم افتتاح رسمی قابل‌استفاده نیست؟

آیا بعد از افتتاح، قول ندادند که تا پایان خردادماه تجهیزات سالن نصب و قابل‌استفاده خواهد بود؟ به این بحث چه کس و چه کسانی باید پاسخ‌گو باشند؟ سالنی که بعد از۱۳ سال انتظار افتتاح شد حالا باید چند سال در صف انتظار تجهیز به سر برد؟

می‌گویند تجهیز و نوسازی اماکن ورزشی، سالن افتتاح‌شده را تا به امروز از پیمانکار مربوطه تحویل نگرفته‌است، این امر را کدام ارگان و کدام مسئولی باید پیگیری بکند؟ آیا اهرمی که بتواند پیمانکار را مجبور به رفع اشکالات موجود بکند، وجود ندارد؟ تا کی باید ورزشکاران اردبیل چوب شهرت بازی و تبلیغات پوچ و خالی برخی‌ها را بخورند؟ حالا با گذشت یکی دو ماه، آقایان فریاد برمی‌آورند که ایهاالناس بیایید و ببینید که دولت رئیسی در تکمیل سالن دوومیدانی همکاری نکرده و کم‌کاری می‌کند. جل‌الخالق.

اخبار مرتبط


تبلیغات