رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۷
  • کد خبر : ۶۳۴۲
  • مشاهده :  13 بازدید
  • چاپ خبر : ورزش؛ عزیزِ این روزهای کاندیداهای شورای اسلامی شهر

ورزش؛ عزیزِ این روزهای کاندیداهای شورای اسلامی شهر

ورزش و ورزشی‌ها این روزها هواداران زیادی دارند. ورزش و فعالان این عرصه به عزیزدردانه خیلی‌ها تبدیل می‌شوند. خیلی‌ها از ویژگی‌های ورزش و لزوم توجه به قهرمانان و افزایش اماکن و فضاهای ورزشی سخن می‌گویند. کسانی که سالن‌های اردبیل را تاکنون از نزدیک ندیده‌اند برای نفس کشیدن چند دقیقه‌ای در هوای آن به هردری می‌زنند […]

ورزش و ورزشی‌ها این روزها هواداران زیادی دارند. ورزش و فعالان این عرصه به عزیزدردانه خیلی‌ها تبدیل می‌شوند. خیلی‌ها از ویژگی‌های ورزش و لزوم توجه به قهرمانان و افزایش اماکن و فضاهای ورزشی سخن می‌گویند. کسانی که سالن‌های اردبیل را تاکنون از نزدیک ندیده‌اند برای نفس کشیدن چند دقیقه‌ای در هوای آن به هردری می‌زنند و تلاش می‌کنند.

کاندیداهای احتمالی شورای شهر تا با یک ورزشی روبرو می‌شوند، ادعا می‌کنند که از کودکی عاشق و واله و شیدای ورزش بوده‌اند. سخنرانی‌های بلندبالایی می‌کنند تا ورزشی‌ها را تحت تأثیر قرار داده و با رأی آن‌ها امکان راه یابی به شورا را پیدا بکنند.

تجربه نشان داده است آن‌هایی که در ایام منتهی به انتخابات شورا سنگ ورزش و قهرمانان ورزشی را به سینه زده‌اند و با مساعدت و کمک آن‌ها به صندلی شورا تکیه کرده‌اند در کمترین زمان ممکن به فراموشی دچار شده و محبت ورزشی‌ها را بایگانی کرده‌اند.

این بار قرار نیست ورزشی‌ها اشتباه دوره‌های قبل را تکرار بکنند. سابقه و پیشینه همه کاندیداها و علاقه‌مندان دروغین ورزش برای تمامی ورزشی‌ها روشن و آشکار است. ورزشی‌ها در پای صندوق‌های رأی و بر روی برگه‌ها نام کسانی را خواهند نوشت که سابقه کوچکترین خیانت به ورزش را نداشته باشند. رأی ورزشی‌ها حق کسانی است که عمر خود را در ورزش گذرانده و برای آن از جان مایه گذاشته‌اند. رأی ورزشی‌ها برای آن‌هایی است که در شورای پنجم از حق ورزش و ورزشی‌ها دفاع کرده و با فریادها و بهانه‌های من درآوردی خیلی‌ها از موضع به حق عقب نشینی نکرده‌اند.

و اما در ایامی که تبلیغات ممنوع بوده و با شیوع کرونا حضور در فضاهای بسته توصیه نمی‌شود، برخی از کاندیداهای احتمالی هوای دیدار از سالن‌های ورزشی و عکس یادگاری با ورزشی‌ها به سرشان می‌زند و به راحتی و بدون هیچ مانعی به این کار اقدام کرده و عکس‌های مختلفی را در فضای مجازی منتشر می‌کنند.

مسئولین اماکن ورزشی و به خصوص سالن‌هایی که مدیریت و مالکیت آن‌ها از آنِ اداره کل ورزش و جوانان است اجازه استفاده ابزاری از فضای‌های ورزشی را نباید بدهند. انتظار می‌رود حراست اداره کل با دوراندیشی و برنامه‌ریزی، درصد امکان مانور کاندیداهای شورای شهر در سالن‌ها و اماکن ورزشی را به حداقل برسانند. انشااله.

 

 

اخبار مرتبط


تبلیغات