رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۶
  • کد خبر : ۶۳۴۰
  • مشاهده :  12 بازدید
  • چاپ خبر : ورزش و نامزدهای شورای شهر

ورزش و نامزدهای شورای شهر

نگاه ما به انتخابات شورا و کاندیداها یک نگاه ورزشی است. وابستگی‌های سیاسی، حزبی، جناحی و گروهی در حمایت ما از کاندیداها جایی ندارد. توجه به ورزش و پیشینه ورزشی و برخورداری از کارنامه روشن در حمایت از ورزش، اصلی‌ترین و مهم‌ترین شرط برای حمایت ورزشی‌ها و علاقه مندان به ورزش از کاندیداهای شورای شهر […]

نگاه ما به انتخابات شورا و کاندیداها یک نگاه ورزشی است. وابستگی‌های سیاسی، حزبی، جناحی و گروهی در حمایت ما از کاندیداها جایی ندارد.

توجه به ورزش و پیشینه ورزشی و برخورداری از کارنامه روشن در حمایت از ورزش، اصلی‌ترین و مهم‌ترین شرط برای حمایت ورزشی‌ها و علاقه مندان به ورزش از کاندیداهای شورای شهر می‌باشد.

تبلیغات گسترده نامزدها در فضای مجازی، نباید تأثیری در فکر و عملکرد دوستداران ورزش داشته باشد. آن‌هایی که با حس زیاده خواهی و شهرت طلبی به عرصه انتخابات قدم می‌گذارند، هدفی جز پایین کشیدن آدم‌های لایق و بالا بردن خود ندارند.

در این میان ورزشی‌ها با حمایت از نامزدهایی که در ارتباط با ورزش و خدمت به ورزشی‌ها، سابقه درخشان دارند، اجازه خودنمایی به مخالفان و دشمنان ورزش را نمی‌دهند.

در شورای شهر برای صاحبان تفکرات زنگ زده جائی نباید باشد. آدم‌های پرمدعا و مغرض و زیاده خواه جز ضربه زدن به جایگاه شورا و توهین به شعور مردم کار دیگری نخواهند داشت.

شرایط حاکم بر استان اردبیل و نبود واحدهای صنعتی مادر و بی‌تفاوتی صاحبان صنایع به بحث توجه به ورزش و تیم‌داری، برای جوانان و علاقه‌مندان به ورزش فوتبال، چاره‌ای جز متوسل شدن به شورا و شهرداری باقی نمی‌گذارد.

اگر اکثریت اعضای شورا از هواداران ورزش باشند و شهردار نیز به معنی واقعی قصد خدمت به ورزش و جوانان را داشته باشد، برای تحقق خواسته جوانان می‌توان امیدوار شد. عدم احساس مسئولیت جامعه ورزش در این ارتباط شرایط موجود را بدتر می‌کند و برای چهار سال آینده، امید به احیای تیم فوتبال شهرداری را به یأس تبدیل می‌نماید.

 

 

اخبار مرتبط


تبلیغات