رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۲
  • کد خبر : ۵۵۳۹
  • مشاهده :  97 بازدید
  • چاپ خبر : تحقق وعده در کمتر از ۱۳ روز

تحقق وعده در کمتر از ۱۳ روز

چک تخصیص ۴۵ میلیاردی برای احداث مجموعه ورزشی و آسفالت راه دسترسی عدالت آباد و ایران آباد صادر شد/فرآیند اجرا هر چه سریعتر آغاز شود دوم مرداد ماه امسال علی نیکزاد و نمایندگان مرکز استان به‌همراه معاونین وزارت راه و شهرسازی با حضور در عدالت‌آباد و ایران‌آباد به احصای مشکلات پرداختند. در این بازدید، مواردی […]

چک تخصیص ۴۵ میلیاردی برای احداث مجموعه ورزشی و آسفالت راه دسترسی عدالت آباد و ایران آباد صادر شد/فرآیند اجرا هر چه سریعتر آغاز شود

دوم مرداد ماه امسال علی نیکزاد و نمایندگان مرکز استان به‌همراه معاونین وزارت راه و شهرسازی با حضور در عدالت‌آباد و ایران‌آباد به احصای مشکلات پرداختند.

در این بازدید، مواردی مصوب گردید که با پیگیری علی نیکزاد، صبح امروز مبلغ ۴۵ میلیارد ریال برای آغاز فرآیند احداث مجموعه‌ی ورزشی و زیرسازی آسفالت دسترسی این محلات واریز شد.

علی نیکزاد، نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین گفت:‌ وظیفه ما احصاء، تصویب و پیگیری برای تخصیص مصوبات مورد نیاز منطقه بود که با سرعت و در کمتر از ۱۵ روز انجام پذیرفته است.

وی افزود:‌ در حال حاضر که بودجه این دو پروژه تامین گردیده، دستگاه‌های متولی امر باید بدون هیچ عذری و با سرعت و دقت تمام این پروژه‌ها را اجرا نمایند، تا هر چه سریع‌تر مردم شریف این محلات از این امکانات بهره‌مند گردند.

گفتنی است، در تخصیص امروز برای پروژه‌های  مشگین‌شهر نیز ۲۰ میلیارد ریال اعتبار واریز شده است

 

اخبار مرتبط