رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۴
  • کد خبر : ۴۹۹۰
  • مشاهده :  235 بازدید
  • چاپ خبر : کشف سویای قاچاق در پارس آباد مغان

کشف سویای قاچاق در پارس آباد مغان

فرمانده انتظامی استان اردبیل از کشف ۱۸۵ تن و ۶۶۰ کیلوگرم دانه‌های روغنی سویا به ارزش پنج میلیارد و ۷۴۳ میلیون ریال در یک واحد انباری در پارس‌آباد مغان خبر داد. سردار هوشنگ حسینی گفت: بدنبال دریافت گزارش‌های مردمی مبنی بر دپوی دانه‌های روغنی سویا در یک واحد انباری در روستای تکله‌بندی پارس آباد، ماموران […]

فرمانده انتظامی استان اردبیل از کشف ۱۸۵ تن و ۶۶۰ کیلوگرم دانه‌های روغنی سویا به ارزش پنج میلیارد و ۷۴۳ میلیون ریال در یک واحد انباری در پارس‌آباد مغان خبر داد.
سردار هوشنگ حسینی گفت: بدنبال دریافت گزارش‌های مردمی مبنی بر دپوی دانه‌های روغنی سویا در یک واحد انباری در روستای تکله‌بندی پارس آباد، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی این شهرستان با انجام بررسی‌های میدانی و تحقیقات محلی از صحت گزارش‌های دریافتی اطمینان حاصل کردند.
وی افزود: با هماهنگی مقام قضائی و همراهی کارشناسان ادارات غله، تعزیرات حکومتی و صنعت، معدن و تجارت، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی به آدرس این انباری اعزام و موفق شدند در بازرسی از محل ۱۸۵ تن و ۶۶۰ کیلوگرم دانه های روغنی سویا که به صورت قاچاق و با هدف توزیع خارج از شبکه دپو شده بود، را کشف کنند.
فرمانده انتظامی استان اردبیل تشریح کرد: با دستور مقام قضائی انباری پلمب و اقدامات قانونی در حال انجام است.

اخبار مرتبط