رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۲
  • کد خبر : ۴۸۵۲
  • مشاهده :  244 بازدید
  • چاپ خبر : جابجایی بیش از ۶هزار نفر  زائر اربعین حسینی از اردبیل

جابجایی بیش از ۶هزار نفر زائر اربعین حسینی از اردبیل

مسئول کمیته حمل و نقل ستاد اربعین حسینی استان اردبیل از جابجائی ۶هزار نفر زائر اربعین به مرزهای خروجی کشور خبر داد. علی رحمتی اظهار کرد:  بیش از ۶۰۰۰ زائر با ۱۹۰ دستگاه اتوبوس جهت اعزام به کربلای معلی به مرزهای خروجی کشور جابجا شده‌اند بطوریکه امسال ۴۰۰ دستگاه اتوبوس به زائران اردبیلی در مرزهای […]

مسئول کمیته حمل و نقل ستاد اربعین حسینی استان اردبیل از جابجائی ۶هزار نفر زائر اربعین به مرزهای خروجی کشور خبر داد.
علی رحمتی اظهار کرد:  بیش از ۶۰۰۰ زائر با ۱۹۰ دستگاه اتوبوس جهت اعزام به کربلای معلی به مرزهای خروجی کشور جابجا شده‌اند بطوریکه امسال ۴۰۰ دستگاه اتوبوس به زائران اردبیلی در مرزهای چهارگانه خدمات ارائه می‌کنند.
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل با بیان اینکه امسال هیچ گونه افزایشی در کرایه اتوبوس‌ها نداریم، ادامه داد: در صورت مشاهده هرگونه تخلف زائران می‌توانند شکایات خود را به سامانه ۱۴۱ راهداری اطلاع دهند.
وی از آغاز اجرای طرح ویژه ارائه خدمات راهداری به زائران اربعین حسینی از ۱۰ مهرماه را یادآور شد و گفت: درقالب این طرح که تا ۳ آبان ماه نیز ادامه خواهد داشت نظارت مستمر و ویژه ای بر عملکرد شرکت های حمل و نقل مسافری نمازخانه ها و مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی انجام می شود.
عضو شورای ترافیک استان اردبیل مرز خروجی برای زائران اتباع خارجی را مرزهای چذابه و شلمچه اعلام کرد وگفت: ۸ گیت برای گذر مرزی در پایانه مرزی بیله سوار ارائه خدمات می‌کنند.
به گفته رحمتی تاکنون ۳ هزار نفر زائر اتباع خارجی از کشورهای گرجستان، روسیه، جمهوری آذربایجان و حوزه قفقاز از طریق پایانه مرزی بیله سوار مغان وارد کشور شده و مورد استقبال و پذیرائی قرار گرفته‌‎اند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه