رفتن به بالا
  • شنبه - ۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۵
  • کد خبر : ۴۷۳۸
  • مشاهده :  487 بازدید
  • چاپ خبر : سرعین نیازمند فضای شهری بیشتری است

سرعین نیازمند فضای شهری بیشتری است

استاندار اردبیل با اشاره به افزایش گردشگران و محدودیت شدید فضای شهری سرعین گفت: این شهر سیاحتی به فضای بیشتری برای میزبانی و ارایه خدمات مطلوب به مسافران نیاز دارد. اکبر بهنامجو در جلسه  اقتصاد مقاومتی شهرستان سرعین گفت: با فضای موجود ارایه خدمات مطلوب به گردشگران مشکل بوده و لازم است محدوده شهری سرعین گسترش یافته و سرمایه […]

استاندار اردبیل با اشاره به افزایش گردشگران و محدودیت شدید فضای شهری سرعین گفت: این شهر سیاحتی به فضای بیشتری برای میزبانی و ارایه خدمات مطلوب به مسافران نیاز دارد.

اکبر بهنامجو در جلسه  اقتصاد مقاومتی شهرستان سرعین گفت: با فضای موجود ارایه خدمات مطلوب به گردشگران مشکل بوده و لازم است محدوده شهری سرعین گسترش یافته و سرمایه گذاری بیشتری در زمینه اماکن اقامتی، درمانی ، گردشگری و تفریحی انجام گیرد.

به گفته وی، محدوده سرعین در سالیان گذشته گسترش چندانی نداشته و فضای موجود هم‌اکنون پاسخگوی اجرای پروژه های بزرگ عمرانی و گردشگری نیست.

وی با بیان اینکه برنامه‌ریزی برای افزایش محدوده شهری سرعین نیازمند تدوین طرح جامع است، افزود: این طرح با رویکرد بین‌المللی تدوین می‌شود و مقرر شده مشاوری در این سطح انتخاب شود.

وی تشریح کرد: در این طرح باید تمام امکانات و زیرساخت‌هایی که نیازمندی‌های مسافران را تامین می‌کند، در نظر گرفته شود.

استاندار اردبیل همچنین با اشاره به تلاش برای افزایش گردشگران در زمستان از اجرای جاده دسترسی به پیست اسکی آلوارس خبر داد و گفت: باید زمینه استفاده از آلوارس به عنوان یکی از ظرفیت‌های گردشگری زمستان برای مسافران فراهم شود.

به گفته وی، در حال حاضر بخش زیادی از جاده آلوارس در حال اجرا بوده و مابقی راه ارتباطی هم با ۲۶ میلیارد تومان اعتبار در سال آینده عملیاتی خواهد شد، ضمن اینکه راهدارخانه توسط راه و شهرسازی در منطقه ایجاد شده و ماشین‌های برف روب نیز از زمستان سال‌جاری  در آن مستقر می‌شوند.

 

اخبار مرتبط


تبلیغات