رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۹
  • کد خبر : ۴۵۸۲
  • مشاهده :  186 بازدید
  • چاپ خبر : عقده گشایی ممنوع

عقده گشایی ممنوع

میزبانی مسابقات والیبال لیگ ملت ها با آن گستردگی و تأثیرات مطلوب در استان به پایان نرسیده حمله به مجموعه ای از زحمتکشان و دست اندرکاران آغز گرید. بهرام آقاخانی مدیر کل ورزش و جوانان استان در صف مقدم قرار گرفته و آماج حملات گردید و نوک تیز انتقادات به سویشنشانه گرفته شد. بدون شک […]

میزبانی مسابقات والیبال لیگ ملت ها با آن گستردگی و تأثیرات مطلوب در استان به پایان نرسیده حمله به مجموعه ای از زحمتکشان و دست اندرکاران آغز گرید. بهرام آقاخانی مدیر کل ورزش و جوانان استان در صف مقدم قرار گرفته و آماج حملات گردید و نوک تیز انتقادات به سویشنشانه گرفته شد.
بدون شک املای نانوشته غلط نخواهد داشت . سفره ای که پهن نباشد از چه چیزی ایراد گرفته می شود ؟وقتی سفره ای گسترده شود و محدوده بیشتری نیز به خود اختصاص دهد مشکلات، نارسایی ها و گلایه های زیادی می توتند به دنبال داشته باشد.
مسابقات والیبال لیگ ملت ها میزان دعلاقه مندی و عشق مردم منطقه به والیبال و ورزش را نشان داد. به جای بهره برداری بهینه از این استقبال و ارائه طریق برای بهتر شدن امور و شعله ور کردن هرچه بیشتر این عشق همه چیز در حمله به زحمتکشان خلاصه شد و حتی جانشین مدیر کل از استان قم نیز معرفی گردید.
اجازه نداریم که عرق دست اندرکاران مسابقه خشک بشود. امان ندادیم تا با یک شب خواب اسوده خستگی از تن به در بکنند. میهمانان راهی نشده خواستیم که زحمتکشان را نیز با آنها همراه کنیم.
بدون سک برگزاری رقابتی در ح والیبال لیگ ملت ها نواقص و ایرادان چندی به همراه نقاط مثبت و افتخارآمیز می تواند داشته باشد. دور از انصاف است که چشم بر روی نقاط مثبت بسته شود و در بزرگنمایی نقاط منفی اقدام گردد
اگر منصفانه بررسی شود همه امور مربوط به مسابقات به نحو مطلوب انجام شد و تنها نقطه ضعف آن نحوه بلیط فروشی بود که برا علاقه مندان و دوستداران والیبال مشکل ساز گردید.
چنانچه روش و چگونگی فروش و سهمیه اختصاص داده شده به برخی از ماکز در فرصت مناسب قبل از مسابقات مورد بحث قرار می گرفت و و روش مناسبی اتخا می گردید بدون شک میزبانی این رقابت ها بدون کوچکترین ایراد در پرونده ورزشی اردبیل بایگانی می شد.
از طرف دیگر استقبال بیش از حد مردم استان و علاقه مندان از سایر نقاط کشور برای مسئولین شرمندگی به همراه داشت. وقتی از یک مسابقه ورزشی استقبال ۲۰ هزار نفری به عمل آید و از این تعداد امکان حضور نزدیک به ۶ هزار نفر وجود داشته باشد مسلم گلایه ها، دلخوری ها و انتقاد ها بیشتر و بیشتر می شود.
در سه روز برگزاری رقابت ها اردبیل و سالن ورزشی جهان پهلوان حسین رضازاده در مقابل استقبال پرشور تماشاگران
احساس شرمندگی نمود و اینامر موجبات گلایه شدید عزیزانی را که امکان راهیابی به سالن را پیدا نکردند فراهم نمود.
اجازه بدهیم بعد از ماه ها و روزها تلاش و برنامه ریزی زحمتکشان و تلاشگران عرصه مزبانی به حالت اولیه از نظر روحی و جسمی برگرند . سپس نسبت به انتخاب جانشین وصدور حکم برای مسئولین جدید اقدام نمائیم.
زمان که کادرسرپرستی ، فنی و بازیکنان تیم ها به تمجید میزبانی بپردازند و وقتی رقابت ها بدون کوچکترین حاشیه و طبق برنامه پیش بینی شده اجرا گردد و زمانی که نمایندگان فدراسیون جهانی از میزبانی استان اظهار رضایت بکنند و وقتی تماشاگران فهیم و علاقه مند صحنه های زیبایی را در ورزشگاه خلق کنند و زمانی که نیروی انتظامی ، یگان ویژه ، حراست اداره کل و پرسنل حفاظت در برقرارینظم و امنیت به خوبی عمل نمایند و وقتیمسئولین وزارتخانه از وزیر و معاونین و مدیران کل ستادی زبان به تعریف و تمجید بگشایند آیا بی انصافی نیست که مزد همه این زحمات تخریب دست ندرکاران داده شود؟
در کنار همه روشنی ها، این مسابقات تاریکی هایی نیز داشت. بی توجهی به پیشکوتان والیبال و عدم اختصاص بلیط ورودی به آن ها ، جولان ادن نزدیکان برخی از مدیران و مسئولین استان و توزیع بلیط CIP بدون حساب و کتاب ، عدم امکان حضور ورزشی ها و تسخیر صنلی های رفین جایگاه توسط غیر ورزشی ها و … از نکاتی هستند که می توانند  سؤال برانگیز باشند. باید اجازه داد امور مربوط به بعد از مسابقات به خوبی مدیریت شود و سپس با طرح این مسائل جواب مسئولین خواسته شود.
هر گونه رفتار خارج از اصول و تسئیه حساب های شخصی و باندی و گروهی را به فرصت دیگری موکول شود و اجازه دادخه شود که آقاخانی به کمک همکارانش با حل مسائل نبت به مختومه کردن پرونده این رقابت ها اقدا نماید.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه