رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۶ دی ۱۳۹۵ - ۰۵:۱۵
  • کد خبر : ۴۳۱
  • مشاهده :  1019 بازدید
  • چاپ خبر : کمک مالی شورا ضامن ادامه حیات تیم فوتبال شهرداری

کمک مالی شورا ضامن ادامه حیات تیم فوتبال شهرداری

مدیر کل ورزش و جوانان استان گفت:در صورت تامین هزینه های مورد نیاز، این اداره کل می تواند تا پایان لیگ تیم را مدیریت نماید. ایوب بهتاج در تماس با خبرنگار ما گفت:برای بازی در مقابل بادران تیم شهرداری فردا ظهر باید به تهران عزیمت نماید. وی گفت:در راستای تامین خواسته هواداران و جلوگیری از […]

مدیر کل ورزش و جوانان استان گفت:در صورت تامین هزینه های مورد نیاز، این اداره کل می تواند تا پایان لیگ تیم را مدیریت نماید.
ایوب بهتاج در تماس با خبرنگار ما گفت:برای بازی در مقابل بادران تیم شهرداری فردا ظهر باید به تهران عزیمت نماید.
وی گفت:در راستای تامین خواسته هواداران و جلوگیری از عواقب عدم حضور در تهران، شورای شهر باید توجه به تیم را در اولویت قرار بدهد.
وی گفت:شورای شهر می تواند تا پایان لیگ هزینه های تیم را تامین نماید و ناگفته پیداست که این اداره کل نیز می تواند در کنار شورا با مدیریت تیم و حمایت از آن برای جلوگیری از سقوط تیم به دسته سوم اقدام نماید.
تیم شهرداری با توجه به آغاز نیم فصل دوم رقابت ها از ۷دی ماه در بلاتکلیفی کامل به سر می برد .این وضعیت در شان اردبیل و شورای شهر،شهردار و اداره کل ورزش و جوانان نبوده و در صورت انصراف تیم از رقابت ها ضربه بزرگی بر حیثیت فوتبال استان وارد خواهد شد.
شورای شهر می تواند محض رضای پروردگار ، هم ردیف با کمک های مالی که تحت عناوین مختلف به بخش های مختلف انجام می دهد این بار فوتبال را مورد لطف قرار دهد و این تیم دوست داشتنی را وصله ای ناجور به حساب نیاورد.

اخبار مرتبط


تبلیغات