رفتن به بالا
  • جمعه - ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۲
  • کد خبر : ۴۲۳۸
  • مشاهده :  95 بازدید
  • چاپ خبر : زلزله اردبیل به روایت روزنامه کیهان

زلزله اردبیل به روایت روزنامه کیهان

بعدازظهر دهم اسفند ماه ۷۵ وقتی زمین لرزید و خسارت سنگینی به استان وارد کرد اوج وحدت و همدلی مردم مسلمان و متعهد این منطقه چهره خود را نشان داد. و زمانی که بارش شدید برف در منطقه آغاز شد امدادگران در زیر برف و کولاک شدید به انجام وظیفه پرداختند و از تلاش برای […]

بعدازظهر دهم اسفند ماه ۷۵ وقتی زمین لرزید و خسارت سنگینی به استان وارد کرد اوج وحدت و همدلی مردم مسلمان و متعهد این منطقه چهره خود را نشان داد. و زمانی که بارش شدید برف در منطقه آغاز شد امدادگران در زیر برف و کولاک شدید به انجام وظیفه پرداختند و از تلاش برای موثر بودن و نجات دادن جان انسان های آسیب دیده کوتاهی نکردند. یادآوری آن روزها و مشاهده آسیب دیدگان و عزیز از دست داده ها همچنان برای کسانی که آن لحظه ها را از نزدیک دیده اند دردآور است.
در آن روزهای پر تب و تاب همه به نوعی برای کمک به همنوعان کوشش کرده و دوندگی نمودند.
خبرنگاران آن سال های اردبیل که به تعداد انگشتان دو دست نیز نبودند علی رغم کمبود امکانات و وضعیت نامساعد آب و هوایی در انعکاس اخبار،گزارش ها و واقعیت های موجود سنگ تمام گذاشتند.
نمونه هایی از خبرهای چاپ شده در ارتباط با زلزله اسفند ماه اردبیل در روزنامه کیهان برای یادآوری همت،غیرت،همبستگی و شجاعت مردم منطقه تقدیم می گردد.

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه