رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۸ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۰
  • کد خبر : ۳۴۷۶
  • مشاهده :  287 بازدید
  • چاپ خبر : احتمال تایید صلاحیت مدیریتی هادی صباغی

احتمال تایید صلاحیت مدیریتی هادی صباغی

با تایید صلاحیت هادی صباغی کوره انتخابات هیات فوتبال استان داغ تر می شود. شنیده ها حاکی از این است که با توجه به مدارک ارسال شده به وزارت  ورزش و جوانان احتمال تایید صلاحیت مدیریتی هادی صباغی یکی از کاندیداهای ریاست هیات فوتبال استان اردبیل وجود دارد. افزایش تعداد کاندیداها و داوطلبان خدمت به […]

با تایید صلاحیت هادی صباغی کوره انتخابات هیات فوتبال استان داغ تر می شود.

شنیده ها حاکی از این است که با توجه به مدارک ارسال شده به وزارت  ورزش و جوانان احتمال تایید صلاحیت مدیریتی هادی صباغی یکی از کاندیداهای ریاست هیات فوتبال استان اردبیل وجود دارد.

افزایش تعداد کاندیداها و داوطلبان خدمت به فوتبال استان می تواند در تحرک بخشیدن به کاندیداها و فعالیت بیشتر جهت رایزنی برای جلب نظر اعضای مجمع موثر باشد.

اعلام نظر قطعی در مورد پرونده مدیریتی صباغی می تواند مرحله ای دیگر از نزدیک شدن به روز انتخابات را پشت سر بگذارد.

دغدغه همه علاقه مندان به فوتبال برگزاری سالم انتخابات از سوی دست اندرکاران و دبیرخانه برگزاری مجمع است و هیچ شک و تردیدی وجود ندارد که رسانه ها روند انتخابات را پیگیری کرده و افکار عمومی را در جریان امر قرارخواهند داد.

برگزاری انتخاباتی سالم و به دور از هرگونه جانبداری در افزایش میزان اعتماد فوتبالی ها به رئیس منتخب تاثیر گذار می باشد.

تایید صلاحیت مدیریتی صباغی می تواند رقابت کاندیداها را فشرده بکند. می گویند برخی از کاندیداها انتخاب خود توسط مجمع را حتمی قلمداد می کنند اما اعلام بلامانع بودن حضور صباغی در انتخابات تا حدودی می تواند معادلات را به هم بزند و نگرانی هایی را برای برخی از کاندیداها به دنبال داشته باشد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه