رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۶
  • کد خبر : ۳۱۰۶
  • مشاهده :  429 بازدید
  • چاپ خبر : پیشنهاد میزبانی اردبیل برای لیگ جهانی ۲۰۱۸ والیبال

پیشنهاد میزبانی اردبیل برای لیگ جهانی ۲۰۱۸ والیبال

استاندار اردبیل از احتمال میزبانی اردبیل برای هفته پنجم رقابت های لیگ جهانی والیبال در سال ۲۰۱۸ خبر داد. لیگ جهانی ۲۰۱۸ برابر برنامه اعلامی از سوی فدراسیون جهانی از چهارم خرداد ماه ۹۷ آغاز و تا سوم تیر ماه ادامه پیدا می کند. در این رقابت ها ۱۶ تیم در پنج هفته رقابت می […]

استاندار اردبیل از احتمال میزبانی اردبیل برای هفته پنجم رقابت های لیگ جهانی والیبال در سال ۲۰۱۸ خبر داد.
لیگ جهانی ۲۰۱۸ برابر برنامه اعلامی از سوی فدراسیون جهانی از چهارم خرداد ماه ۹۷ آغاز و تا سوم تیر ماه ادامه پیدا می کند.
در این رقابت ها ۱۶ تیم در پنج هفته رقابت می کنند و جمهوری اسلامی ایران در هفته پنجم میزبان می باشد. در هفته پنجم تیم های کره جنوبی، بلغارستان و آلمان به ایران سفر می کنند
استاندار اردبیل در مصاحبه با خبرنگاران گفت: در آینده ای نزدیک جلسه ای با وزیر ورزش و جوانان برگزار می شود که طی آن درخواست میزبانی اردبیل برای ر قابت های لیگ جهانی به طور رسمی تقدیم خواهد شد.
مجید خدابخش افزود: میزبانی اردبیل برای مسابقات بین المللی می تواند نتایج قابل توجهی برای استان داشته باشد که رونق صنعت توریسم و توریسم ورزشی از آن جمله می باشد.
وی به یکی دیگر از نتایج میزبانی ها اشاره کرد و گفت: بنا به اظهار دادستان در جریان برگزاری مسابقات قهرمانی امیدهای آسیا جرایم مختلف از جمله نزاع در اردبیل به میزان ۵۰ درصد کاهش یافته بود.
وی گفت: در ملاقات های حضوری و با ارسال پیام های مختلف ورزشکاران و ورزشدوستان اردبیل از میزبانی رقابت های والیبال کاملا اظهار رضایت نموده اند.
خدابخش در پایان گفت:  با کمک ورزش می توان برخی از معضلات اجتماعی را حل کرد ولی به صفر رساندن آن امکان پذیر نخواهد بود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه