رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۸
  • کد خبر : ۲۸۷۰
  • مشاهده :  187 بازدید
  • چاپ خبر : پرونده فوتبال اردبیل تکمیل می شود، راه اندازی فوتبال ساحلی

پرونده فوتبال اردبیل تکمیل می شود، راه اندازی فوتبال ساحلی

روایت می کننددست اندرکاران فوتبال استان امروز به دنبال اختصاص زمینی در شورابیل بودند تا تاج در سفر به اردبیل بتواند کلنگ زمین فوتبال ساحلی را بر زمین بزند. عروس ما یک چشمش کور بود آبله هم درآورد! فوتبال ما آنقدر در جاده پیشرفت قرار گرفته و قلل سرافرازی را تسخیر کرده است که در […]

روایت می کننددست اندرکاران فوتبال استان امروز به دنبال اختصاص زمینی در شورابیل بودند تا تاج در سفر به اردبیل بتواند کلنگ زمین فوتبال ساحلی را بر زمین بزند.

عروس ما یک چشمش کور بود آبله هم درآورد! فوتبال ما آنقدر در جاده پیشرفت قرار گرفته و قلل سرافرازی را تسخیر کرده است که در این میان فقط بساط فوتبال ساحلی را کم داشتیم که شکر خدا برخی از آقایان در آستانه سفر رئیس فدراسیون به این فکر افتاده اند که نمایشی بدهند و مراسمی برگزار بکنند و کلنگی بر زمین بزنند و در اطراف آن مدت ها مانور بدهند.

چرا در ۲۴ ساعت مانده به سفر رئیس فدراسیون به این فکر افتاده ایم؟ در شش سال گذشته به چه دلیلی در اندیشه راه اندازی فوتبال ساحلی در استان نبوده ایم؟

اگر شهرداری محبت بکند و زمینی را برای اجرای برنامه در اختیار فوتبال قرار بدهد آن وقت در وصف فوتبال منطقه باید گفت که گل بود و به سبزه نیز آراسته شد. همین که دست اندرکاران فوتبال و ورزش استان بتوانند از برکت حضور رئیس فدراسیون در اردبیل به اختلافات پایان بدهند و زمینه برگزاری انتخابات و تشکیل مجمع انتخاباتی را فراهم بکنند کار بسیار بزرگی انجام داده اند، نیاز به حرکت های اضافی دیگری وجود ندارد.

مدیر آینده فوتبال استان با وقت کافی که در اختیار خواهد داشت می تواند نسبت به اجرای برنامه های مختلف از جمله راه اندازی فوتبال ساحلی بعد از نجات فوتبال چمنی از مشکلات موجود اقدام بکند. با عجله نمی تواند کاری از پیش برد. هر کاری در جای خود و زمان خاص ارزش پیدا می کند.

جهان چون چشم و خط و خال و ابروست

که هر چیزی به جای خویش نیکوست

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه