رفتن به بالا
  • جمعه - ۲ تیر ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۹
  • کد خبر : ۲۵۴۱
  • مشاهده :  256 بازدید
  • چاپ خبر : رتبه سوم هیات والیبال استان در کشور

رتبه سوم هیات والیبال استان در کشور

هیات والیبال استان اردبیل در رتبه بندی هیات های استانی جایگاه سوم را به دست آورد. بر اساس اعلام فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران هیات والیبال استان اردبیل در بین هیات های استانی با قرار گرفتن در رتبه سوم  برای ورزش استان پر افتخار اردبیل موقعیت مناسبی را به دست آورده است. والیبال اردبیل ظرفیت […]

هیات والیبال استان اردبیل در رتبه بندی هیات های استانی جایگاه سوم را به دست آورد.

بر اساس اعلام فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران هیات والیبال استان اردبیل در بین هیات های استانی با قرار گرفتن در رتبه سوم  برای ورزش استان پر افتخار اردبیل موقعیت مناسبی را به دست آورده است.

والیبال اردبیل ظرفیت های زیادی برای سرافرازی دارد. این امر که جوانان این دیار شایسته بهترین ها در ورزش هستند حرفی بی دلیل و ادعایی بی اساس نمی تواند باشد. امیدواریم با عنایت مسؤولین و حمایت های اداره کل ورزش و جوانان این گونه افتخارات در همه رشته ها از آن هیات های ورزشی استان بشود.

 گذشته خوش و پر افتخار والیبال منطقه هنوز از ذهن ها فراموش نشده است . والیبال اردبیل و مشگین شهر و پارس آباد در سطح منطقه قطب بزرگی محسوب می شدند و بازگشت به آن دوران دور از دسترس نبوده و نخواهد بود.

 اگر وحدت و یک رنگی و تفکر جمعی بر آن حاکم باشد و استفاده از نیروهای والیبالی مد نظر قرار گرفته و هر گونه حرکت و اظهار نظر و رفتاری بر مبنای واقعیت های موجود باشد موفقیت بیش از بیش در این رشته دور از دسترس نبوده و نخواهد بود.

ضمن تبریک این موفقیت به جامعه ورزش امید است با اقدامات سازنده استمرار این امور در والیبال استان را همچنان شاهد باشیم.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه