رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۳
  • کد خبر : ۲۴۹۱
  • مشاهده :  304 بازدید
  • چاپ خبر : تشکیل ستاد برگزاری و تلاش برای میزبانی موفق والیبال انتخابی جهانی
بهتاج در گفتگو با رادیو ورزش خبر داد

تشکیل ستاد برگزاری و تلاش برای میزبانی موفق والیبال انتخابی جهانی

دوشنبه شب بخشی از برنامه مجله والیبال رادیو ورزش به رقابت های انتخابی جهانی و میزبانی اردبیل برای این مسابقات اختصاص یافته بود. میهمانان این برنامه جمشید حمیدی از پیشکسوتان و کارشناسان والیبال، بهنام محمودی بازیکن سابق تیم ملی و افشاردوست دبیر کل فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی بودند. اجرای این برنامه نیز بر عهده دو […]

دوشنبه شب بخشی از برنامه مجله والیبال رادیو ورزش به رقابت های انتخابی جهانی و میزبانی اردبیل برای این مسابقات اختصاص یافته بود.
میهمانان این برنامه جمشید حمیدی از پیشکسوتان و کارشناسان والیبال، بهنام محمودی بازیکن سابق تیم ملی و افشاردوست دبیر کل فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی بودند. اجرای این برنامه نیز بر عهده دو مجری توانا اسکویی و علی شاکری بود.
در این برنامه در ارتباط با میزبانی موفق اردبیل در رقابت های والیبال زیر ۲۳ سال امیدهای آسیا سخن گفتند و از اردبیل به عنوان شهری که لایق میزبانی رقابت های مهم بین المللی و جهانی است یاد کردند.
ایوب بهتاج مدیر کل ورزش و جوانان استان در مصاحبه تلفنی با این برنامه  از آمادگی استان برای میزبانی این رقابت ها خبر داد و از حمایت های مسؤولین استان و خدابخش استاندار در بحث میزبانی مسابقات بین المللی و کمک به توسعه ورزش و تقویت زیرساخت ها و بهسازی اماکن ورزشی تقدیر و تشکر کرد.
وی در ادامه ضمن قدردانی از حسن اعتماد فدراسیون والیبال و دکتر داورزنی به استان اردبیل گفت: بعد از میزبانی موفق استان در والیبال قهرمانی امیدهای آسیا و استقبال کم نظیر تماشاگران فهیم و خونگرم اردبیلی، امیدواری استان برای میزبانی رقابت های انتخابی جهانی بسیار بالا بود و بنابراین امکانات ورزشگاه های رضازاده و شهید آسمانی را حفظ کرده و در تقویت برخی از موارد تیز تلاش کرده ایم.
وی در ارتباط با محل اسکان تیم ها گفت: برای اسکان تیم ها یکی از یبهترین هتل های شهر گردشگری سرعین در نظر گرفته شده است. در جریان برگزاری رقابت های امیدهای آسیا این هتل نظر مساعد مسؤولین کنفدراسیون آسیا را از نظر برخورداری از امتیازهای خاص جلب کرده بود.
وی در جواب سؤال مطرح شده در مورد رعایت استانداردهای سالن های ورزشی گفت: مسابقات والیبال انتخابی جهانی بر اساس معیارها و پارامترهای مورد نظر فدراسیون جهانی باید برگزار شود و چنانچه در جریان بازدید مسؤولین مربوطه نسبت به برخی تغییرات تاکید گردد استان در کم ترین زمان ممکن نسبت به تامین خواسته آنها اقدام خواهد کرد.
وی گفت: برای برنامه ریزی مناسب و آمادگی کامل برای میزبانی، اولین جلسه ستاد برگزاری در روزسه تشکیل می شود.
بهتاج با اشاره به اقدامات اولیه برای حضور یک تیم منسجم در رقابت های لیگ دسته یک والیبال از استان گفت: برای سرمایه گذاری در والیبال استان مذاکرات خوبی با برخی از واحدهای صنعتی از جمله آرتاویل تایر انجام پذیرفته است و مسلما حضور یک تیم مقتدر در رقابت های لیگ می تواند در ایجاد انگیزه لازم در بین جوانان و پشتوانه سازی برای آینده والیبال منطقه بسیار مؤثر باشد.
وی تاثیرات فرهنگی و اجتماعی میزبانی رقابت های والیبال امیدهای آسیا را مورد تاکید قرار داد و گفت: مشکل احداث کمپ های تیم ملی در استان که سال ها مطرح بوده است برطرف شده و با اعلام بخش خصوصی قرار است در هفته آینده کلنگ احداث این کمپ در شهر گردشگری سرعین بر زمین زده شود.
وی افزود: قرار است بخش خصوصی برای احداث این کمپ بیش از ۱۵۰۰ میلیار ریال سرمایه گذاری نماید.
بهتاج در پایان گفت: امید است با همت و تلاش همه دست اندرکاران و مسؤولین ورزشدوست استان، مردم سرافراز منطقه در میزبانی این مسابقات نیز  موفق نمایند و استان از ثمرات آن بهره مند گردد.
 
 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه