رفتن به بالا
  • شنبه - ۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۷
  • کد خبر : ۱۶۳۸
  • مشاهده :  706 بازدید
  • چاپ خبر : مدل جدید آگهی تسلیت همراه با عکس آگهی دهنده
منتشر شده در سی و یکمین نشریه ورزش اردبیل

مدل جدید آگهی تسلیت همراه با عکس آگهی دهنده

گفت: شکل جدیدی از آگهی های تسلیت را دیده ای؟ گفتم: نه. چطور مگه؟ مدل جدیدی از آگهی های تسلیت به بازار آمده است؟ مدل جدید خیلی از چیز ها را دیده بودیم ، مانده بود آگهی تسلیت که گویا آن هم در روز های آخر سال به بازار آمده است. حالا بگو ببینیم چگونه […]

گفت: شکل جدیدی از آگهی های تسلیت را دیده ای؟
گفتم: نه. چطور مگه؟ مدل جدیدی از آگهی های تسلیت به بازار آمده است؟ مدل جدید خیلی از چیز ها را دیده بودیم ، مانده بود آگهی تسلیت که گویا آن هم در روز های آخر سال به بازار آمده است. حالا بگو ببینیم چگونه است تا ما هم یاد بگیریم.
گفت: در آگهی های تسلیت که در روزنامه ها و نشریات، چه محلی و چه سراسری چاپ می شه دیده ایم که نهایت عکس متوفی را همراه با متن تسلیت چاپ می کنند و در انتهای آن نیز نام آگهی دهنده ذکر می شود.
گفتم : خوب مگه غیر از این هم دیده ای که یک آگهی تسلیت چاپ شده باشد؟
گفت : بعضی ها از یک آگهی تسلیت هم نمی گذرند. مبلغی را که به یک آگهی برای چاپ از اعتبارات هیات تحت ریاست خود می دهند، وسیله ای برای تبلیغ قرار می دهند و به راستی که از یک آگهی تسلیت هم نمی گذرند.
گفتم: یعنی چه. منظورت چیه ؟ چه کسی و از کدام
هیات سوء استفاده کرده و برای خودش تبلیغ نموده است.
گفت: اسم هیات را نمی برم، چرا که نوچه ها و دست پرورده ها تا بخوانند این مطلب را، شروع می کنند به هتک حرمت ، ولی آیا تا به حال دیده ای که در یک آگهی تسلیت علاوه بر عکس متوفی، عکس آگهی دهنده را هم چاپ کنند؟ این هم از عجایبی است که فقط از برخی آویزان شده ها در برخی از هیات های ورزشی استان دیده می شود که برای تبلیغ خود از

اخبار مرتبط


تبلیغات