رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۹
  • کد خبر : ۱۳۴
  • مشاهده :  1429 بازدید
  • چاپ خبر : اعزام دو کشتی گیر اردبیلی به جمهوری آذربایجان

اعزام دو کشتی گیر اردبیلی به جمهوری آذربایجان

دو کشتی گیر اردبیلی در نیمه اول اردیبهشت ماه به  رقابت های جام فدراسیون باکو اعزام می شوند. محمد علیپور مربی اردبیلی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان گفت: سیاوش منصور و بهرام معروف خانی دو کشتی گیری هستند که از اردبیل در هفتم اردیبهشت ماه به همراه تیم ملی جمهوری اسلامی به آذربایجان اعزام می […]

دو کشتی گیر اردبیلی در نیمه اول اردیبهشت ماه به  رقابت های جام فدراسیون باکو اعزام می شوند.

محمد علیپور مربی اردبیلی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان گفت: سیاوش منصور و بهرام معروف خانی دو کشتی گیری هستند که از اردبیل در هفتم اردیبهشت ماه به همراه تیم ملی جمهوری اسلامی به آذربایجان اعزام می شوند.

وی گفت: این جام از سطح کیفی و کمی بسیار بالایی برخوردار هست بطوریکه در سالهای گذشته اکثر مدعیان اصلی در این جام حاضر میشدند و امیدواریم تیم ملی کشورمان با اختیار داشتن کشتی گیران اردبیلی بتواند نتیجه قابل قبولی کسب کند.

وی شناسایی رقبا و ارزیابی کشتی گیران دیگر کشورهای حاضر در این رقابت ها را از اهداف مهم اعزام تیم بر شمرد و گفت:هر دو کشتی گیر اردبیلی منصور و معروف خانی در یک وزن کشتی می گیرند و تقریبا از نفرات اصلی تیم ملی به حساب می آیند.

وی حضور علی اشکانی بعنوان سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان را افتخاری برای استان ذکر و کرد و گفت: باید از بهتاج مدیر کل ورزش و جوانان و داور جدی و رضا فرضی زاده رئیس و دبیر هیات که در طول برگزاری اردو های آمادگی با تماس تلفنی و یا با حضور در اردو موجبات دلگرمی آینده سازان کشتی استان را فراهم کرده اند قدردانی نمایم.

اخبار مرتبط


تبلیغات