رفتن به بالا
  • جمعه - ۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۸
  • کد خبر : ۱۲۳۲
  • مشاهده :  272 بازدید
  • چاپ خبر : انتظار تحرک بیشتر از قایقرانی استان
منتشر شده در بیست و هفتمین شماره نشریه ورزش اردبیل

انتظار تحرک بیشتر از قایقرانی استان

با انتخاب سرپرست جدید هیات قایقرانی استان اردبیل انتظار می رود که روند جدیدی در اداره امور این رشته ورزشی در استان ایجاد شود. رشته های ورزشی که در استان از پیشینه خوبی بهره  می برند برای احیای دوباره به یک همت و تلاش دوچندان نیاز دارد و قایقرانی و کاناپلو از جمله رشته هایی […]

با انتخاب سرپرست جدید هیات قایقرانی استان اردبیل انتظار می رود که روند جدیدی در اداره امور این رشته ورزشی در استان ایجاد شود.
رشته های ورزشی که در استان از پیشینه خوبی بهره  می برند برای احیای دوباره به یک همت و تلاش دوچندان نیاز دارد و قایقرانی و کاناپلو از جمله رشته هایی است که بار دیگر می تواند در بین بزرگان آن، نام اردبیل را بر سر زبان ها بیاندازد و به عنوان حریفی قدر برای دیگر استان ها مطرح بشود.
در کنار راه اندازی دوباره رشته کاناپلو و جذب علاقه مندان، قاطع سرپرست جدید باید در راه اندازی تمرینات این رشته در بستر رودخانه بالخلو در محل میدان ورزش اقدام بکند. تمرینات قایقرانان در این محل نقش بسیار موثری در جذب جوانان نسبت به روی آوردن به کاناپلو می تواند داشته باشد.
در گذشته دیده شده بود که خانواده ها و افراد عبوری با تمرینات جوانان جذب حرکات و رفتار آن ها می شدند و مدت ها برای تماشای تمرینات آنها در آن محل می ماندندو جوانان را تشویق می کردند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه